fbpx

Użyj poniższych formularzy, aby zebrać Przyrzeczenia Laudato Si’ w Twojej parafii lub społeczności, w której żyjesz. Wskazówki na temat promowania Przyrzeczenia Laudato Si’ oraz inne pomocnicze zasoby znajdziesz w naszym Zestawie narzędzi Laudato Si’.

Formularz rejestracyjny dla wielu podpisów

To najlepsza forma zbierania Przyrzeczeń w Twojej parafii i społeczności, w której żyjesz. Zachęcamy do nadania formularzowi osobistego charakteru za pomocą własnego logo.

Indywidualna karta Przyrzeczenia

Możesz użyć tej karty Przyrzeczenia, aby poprosić indywidualną osobę o podpisanie Przyrzeczenia. Na przykład możesz rozdać karty podczas mszy świętej, a następnie zebrać je po zakończeniu nabożeństwa.

Karta Przyrzeczenia dla organizacji

Zaproś lokalne organizacje, instytucje religijne i szkoły do podpisania Przyrzeczenia. Poproś ich przedstawiciela, aby zrobił zdjęcie z podpisanym formularzem i wyślij je do nas!

Karta Przyrzeczenia dla parafii

Poproś Twoją parafię, aby podpisała Przyrzeczenie. Następnie poproś, aby pastor lub przedstawiciel parafii zrobił zdjęcie z podpisanym formularzem i podzielił się nim z nami!

Masz już Przyrzeczenia do wysłania?

Gratulujemy zebrania Przyrzeczeń Laudato Si’. Masz dwie możliwości wysłania ich do nas:

 

1. ZAKODOWANIE I E-MAIL: Jeśli masz czas, zakoduj zebrane informacje w poniższych formularzach, a następnie wyślij dokument programu Excel pocztą elektroniczną na adres [email protected]  

2. PO PROSTU E-MAIL: Jeśli chcesz wysłać nam formularze, zeskanuj je (lub zrób zdjęcie formularza) i prześlij je bezpośrednio na adres [email protected]  

Dziękujemy za Twój wysiłek!